Ledamöter i byggnadsnämnden

Bild förtroendevald Ordförande Ronny Siderud (S)ronny.siderud@karlsborg.se Kontakt

1:a vice ordförande Anders Gunnarsson (M)anders.gunnarsson@karlsborg.seMobil 0735-58 81 06 Kontakt

Bild förtroendevald 2:a vice ordförande Anders Lundgren (C)anders.lundgren@karlsborg.seTfn 0505-306 30 Mobil 0708-30 78 40 Kontakt

Bild förtroendevald Ledamot Jonas Davidsson (S) jonas.davidsson@karlsborg.se Kontakt

Bild förtroendevald Ledamot Peter Kornestedt (S)kornestedt@carlsborg.net Kontakt

Bild förtroendevald Ledamot Jarl Karlsson (C)jarl.karlsson@carlsborg.netTfn 0505-303 80Mobil 0705-72 35 45 Kontakt

Bild förtroendevald Ledamot Stig Larsson (L)stig.larsson@karlsborg.seMobil 073-3033377 Kontakt