Sök

687 träffaralla sidor inom Kontakter

  • Towe Skiöld Elf

    | Webbsida, Kontakter

    Skiöld Elf - Towe Skiöld Elf - Arbetsledare - 0505-17046 - towe.skiold.elf@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs kommun ...

  • Thorbjörn Ingvarsson

    | Webbsida, Kontakter

    Thorbjörn Ingvarsson - Thorbjörn Ingvarsson - Föreningskonsulent - 0505-17209 - thorbjorn.ingvarsson@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - ...

  • Arbetsmarknadsenheten

    | Webbsida, Kontakter

    Translation. - Arbetsmarknadsenheten - Arbetsmarknadsenheten - Telefon 0505-17000 (växel) Besöksadress Svartfjällsvägen 3 Öppettider Måndag - Torsdag kl. 07.00 -16.00, Fredag kl. 07.00 -13.00 Postadress 546 33 Karlsborg ...

  • Liselotte Gustafsson

    | Webbsida, Kontakter

    Liselotte Gustafsson - Liselotte Gustafsson - Bitr. Rektor - Frågor om barnomsorg och administration - 0505-17328 - liselotte.gustafsson@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: ...

  • Karin Blomster

    | Webbsida, Kontakter

    Karin Blomster - Karin Blomster - Biträdande rektor - 0505-17393 - karin.blomster@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs ...

  • Harald Lundqvist

    | Webbsida, Kontakter

    Harald Lundqvist - Harald Lundqvist - Skolchef - 0505-17270 - harald.lundqvist@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs kommun - ...

  • Kristian Lagerström

    | Webbsida, Kontakter

    Kristian Lagerström - Kristian Lagerström - Enhetschef Arbetsmarknadsenheten - 0505-17103 - kristian.lagerstrom@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se ...

  • Rebecca Levander

    | Webbsida, Kontakter

    Rebecca Levander - Rebecca Levander - Bibliotekschef - 0505-17168 - rebecca.levander@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs kommun ...

  • Jessica Havsmon

    | Webbsida, Kontakter

    Jessica Havsmon - Jessica Havsmon - MAS - 0505-17278 - jessica.havsmon@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs kommun - Ekonomienheten ...

  • Anders Johansson

    | Webbsida, Kontakter

    Anders Johansson - Anders Johansson - Ekonomichef - 0505-17151 - anders.johansson@karlsborg.se - Kontakt - Karlsborgs kommun - Storgatan 16 - 546 82 Karlsborg - Telefon: 0505-170 00 - E-post: kommun@karlsborg.se - Fakturaadress: - Karlsborgs kommun ...